пребарување на нашите производи

нашите услуги

Нашите главни производи се адаптер, кои се користат за реализација на прецизни интерфејс помеѓу оптички влакна и широко се користат во оптички влакна мрежи.

  • компанијата

Ningbo Guangyu-TECH CO., LTD. е High-Tech претпријатие specialzied во оптички влакна пасивни компоненти истражување, развој, производство продажба. Како водечка компанија се фокусира на оптички влакна и оптички адаптери ОДФ во Кина, претпријатие имаат положено ISO9001: 2008 и RoHS стандарди. И имаат одлични КК систем да бидете сигурни дека сите стоки се безгрешни со 100% тест.

научи повеќе